Sylwia

jestem właścicielką Nauka Języka, filologiem z wykształcenia, a prywatnie mamą dwóch energicznych dziewczynek: Nel i Kai. Studiowałam w Polsce, w Belgii i w Niemczech, gdzie nauczyłam się swobodnej komunikacji w języku niemieckim, angielskim i niderlandzkim. Pracowałam w korporacjach, ale również jako lektor i metodyk w szkołach językowych. Długo szukałam swojego miejsca na ziemi, aby w końcu znaleźć je tu w Jachrance, gdzie mieszkam i realizuję swoje marzenie o własnej szkole językowej.

Lubię zaskakujące pomysły na lekcje, bo wiem, że sam podręcznik to za mało. Wykorzystuję nowoczesne technologie (tablicę multimedialną, tablety), gry planszowe, przedmioty codzienne, po to, aby przenieść uczniów do świata języka obcego.  Wiem jak ważna jest ciekawa lekcja, ponieważ sama też zasiadam w ławce podczas zajęć z języka hiszpańskiego. Fascynuje mnie ten język, kojarzy mi się ze słońcem i pozytywną energią.  Oprócz tego uwielbiam podróżować i tańczyć.

Dominika

Hello! Namaste. Jestem studentką historii sztuki i filologii angielskiej. Pasjonuję się malowaniem, rysowaniem,  nail artem i tatuażami z henny. Oprócz tego prowadzę własną drużynę harcerską. Lubię uczyć innych i sama szkolę się z języków (obecnie hiszpański i hindi). Uwielbiam kulturę indyjską, książki podróżnicze, sushi i według mnie pandy są najsłodsze!

MaGDA

Jako młoda dziewczyna wyjechałam do jednego z najbardziej multikulturowych miast jakim jest Nowy Jork. Tam zdobywałam doświadczenie żywego języka nie tylko poprzez pracę i kontakty towarzyskie z miejscowymi, ale przede wszystkim poprzez edukację w liceum a potem na “The city University of New York Baruch College”. W NY spędziłam połowę swojego życia gdzie zakochałam  się w jego otwartości i tolerancji. Poznałam prawdę słów Charlemagne ; “Znać inny język to jak posiadać drugą duszę”.
Po powrocie do Polski odkryłam pasję do nauczania żywego języka oraz kultury, które tak bardzo pokochałam. Posiadam certyfikaty: TESOL ( teaching English to speakers of other languages) oraz TEFL ( teaching English as a foreign language).

Ola

Hola! Nazywam się Ola a hiszpański, i w ogóle języki romańskie, to moja pasja. Z pewnością w innym wcieleniu byłam Hiszpanką 🙂 na pewno moje serce było i jest w Hiszpanii.

Kocham ten język za jego piękno, prostotę i melodię.
Kocham hiszpańskie podejście do życia, otwartość, luz i dobry nastrój.
Kocham hiszpańską i latynoamerykańską kulturę i historię za ich nieoczywistość.

Zapraszam Was na lekcje, poczujecie to samo!