SYLWIA

jestem właścicielką Nauka Języka, filologiem z wykształcenia, a prywatnie mamą dwóch energicznych dziewczynek: Nel i Kai. Studiowałam w Polsce, w Belgii i w Niemczech, gdzie nauczyłam się swobodnej komunikacji w języku niemieckim, angielskim i niderlandzkim. Pracowałam w korporacjach, ale również jako lektor i metodyk w szkołach językowych. Długo szukałam swojego miejsca na ziemi, aby w końcu znaleźć je tu w Jachrance, gdzie mieszkam i realizuję swoje marzenie o własnej szkole językowej. Lubię zaskakujące pomysły na lekcje, bo wiem, że sam podręcznik to za mało. Wykorzystuję nowoczesne technologie (tablicę multimedialną, tablety), gry planszowe, przedmioty codzienne, po to, aby przenieść uczniów do świata języka obcego.  Wiem jak ważna jest ciekawa lekcja, ponieważ sama też zasiadam w ławce podczas zajęć z języka hiszpańskiego. Fascynuje mnie ten język, kojarzy mi się ze słońcem i pozytywną energią.  Oprócz tego uwielbiam podróżować i tańczyć.

KAROLINA

Choć nauczam Was języka, w moim sercu też muzyka.  Więc na lekcjach angielskiego, dużo będzie śpiewanego.

Nazywam się Karolina i jestem absolwentką VIII L.O. im. Władysława IV w Warszawie. Obecnie studiukę Organizowanie rynku pracy na Uniwersytecie Warszawskim. Językami obcymi oraz muzyką interesuję się od najmłodszych lat, dlatego też staram się, aby moi uczniowie nauczyli się angielskiego śpiewająco 🙂

MAGDA

Jako młoda dziewczyna wyjechałam do jednego z najbardziej multikulturowych miast jakim jest Nowy Jork. W Nowym Jorku zdobywałam doświadczenie żywego języka nie tylko poprzez pracę i kontakty towarzyskie z miejscowymi, ale też poprzez edukację w liceum a potem na studiach w „The city University of New York Baruch College”. W tym mieście spędziłam połowę swojego życia gdzie zakochałam sie w jego otwartości i tolerancji. Poznalam prawdę slow Charlemagne ; “ Znać inny język to jak posiadać drugą duszę”. Po powrocie do Polski odkryłam pasję do nauczania żywego języka oraz kultury, które tak bardzo pokochałam. Posiadam certyfikaty: TESOL ( teaching English to speakers of other languages) oraz TEFL ( teaching English as a foreign language).

OLA

Hola! Nazywam się Ola a hiszpański, i w ogóle języki romańskie, to moja pasja. Z pewnością w innym wcieleniu byłam Hiszpanką 🙂 na pewno moje serce było i jest w Hiszpanii. Kocham ten język za jego piękno, prostotę i melodię. Kocham hiszpańskie podejście do życia, otwartość, luz i dobry nastrój. Kocham hiszpańską i latynoamerykańską kulturę i historię za ich nieoczywistość. Zapraszam Was na lekcje, poczujecie to samo!