Tradycyjnie i nowocześnie – tak właśnie jest w Nauka Języka.

Znajdziesz tu podręcznik, fiszki jak i gry planszowe, ale również tablicę multimedialną, tablet czy przedmioty codzienne. Uczymy tego co przydatne, wykorzystujemy realne materiały i lubimy zaskakiwać. Nasze zajęcia opieramy na materiałach renomowanych wydawnictw językowych, takich jak: National Geographic Learning, Pearson, Oxford University Press, Hueber Verlag, Klett, Draco, Pons itp. Posiadamy również  – jako jedyna szkoła językowa na terenie gminy Serock –  licencję  Picaro World – angielski dla dzieci metodą blended learning, który przygotowuje do egzaminów Cambridge English: Young Learners. Mamy też setki innych pomocy dydaktycznych     

materiały dydaktyczne używane w naszych kursach


Angielski


Hiszpański

materiały dydaktyczne DO kursów języka angielskiego

Welcome to Our World 

Wiek 3 – 5. Przedszkole. Welcome to Our World to trzyczęściowy kurs dla dzieci w wieku przedszkolnym. Inspiracją dla powstania serii były tradycyjne piosenki dziecięce. Mali uczniowie pokochają zdjęcia i ilustracje National Geographic i przełamią barierę językową, śpiewając piosenki z rówieśnikami z całego świata. Kurs oferuje zestaw wygodnych narzędzi dla lektora, takich jak flashcars, big books do czytania w grupie oraz serię szkoleniowych filmów metodycznych na platformie myNGconnect. Dzięki Welcome to Our World, przedszkolaki nie będą mogły doczekać się kolejnych zajęć angielskiego.

Look 

Wiek 6-14 NOWOŚĆ! Look to 7-poziomowa seria do nauki języka angielskiego. Fascynujące zdjęcia, autentyczne filmy i historie inspirowane wyprawami National Geographic pomagają uczniom poznawać i zrozumieć świat. Kurs zachęca uczniów do formułowania i wyrażania własnych opinii. Dzięki krótkim, niebanalnym i ekscytującym lekcjom praca z Look jest przyjemnością dla ucznia i lektora. Look kładzie zrównoważony nacisk na wszystkie umiejętności, których uczniowie potrzebują, aby skutecznie posługiwać się językiem angielskim.

Wonderful World 

Wiek 9 – 14. Zaproś uczniów na niesamowitą wyprawę dookoła świata, której towarzyszyć będzie trening umiejętności językowych i kompetencji XXI wieku. Dzięki filmom i zdjęciom National Geographic, Twoi uczniowie poznają dalekie zakątki świata, inspirujących ludzi oraz zwyczaje dalekich kultur. Przejrzysty układ lekcji, nacisk na struktury gramatyczne oraz możliwość personalizacji ćwiczeń umożliwią sprawną naukę języka i zachęcą do mówienia i zadawania pytań. Sześć poziomów kursu gwarantuje kontynuację oraz przygotowanie do egzaminów Cambridge Young Learners English Tests

Our World

Wiek 7 – 12. Kurs Our World, opierając się na wspaniałych filmach, zdjęciach i prawdziwych opowieściach National Geographic, bardzo mocno angażuje uczniów w naukę i językową zabawę. Dzięki temu efekty nauczania są wysokie. Ucząc się angielskiego z materiałów National Geographic dzieci jednocześnie poznają świat i zdobywają dodatkowe kompetencje z kanonu umiejętności XXI wieku. Te elementy stają się coraz ważniejsze dla rodziców wysyłających dzieci na kursy językowe.

Outcomes

Wiek 16+. Outcomes 2nd edition to kolejna edycja popularnego kursu uzupełniona o materiały National Geographic i doskonałe filmy. Charyzmatyczny Hugh Dellar wykorzystał najlepsze elementy poprzedniej wersji i stworzył nowoczesny podręcznik dla słuchaczy, którzy chcą nauczyć się prawdziwego British English oraz lepiej zrozumieć współczesny świat.

PICARO

Podręczniki do nauki języka angielskiego metodą Picaro blended learning – połączenie lekcji stacjonarnych z nauką online w domu na platformie z grami do kursu.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DO KURSÓW JĘZYKA HISZPAńskiego

Descubre A1.1

Młodzież i dorośli | niższy poziom

W tworzeniu podręcznika brali udział przede wszystkim nauczyciele i lektorzy, dzięki czemu odpowiada on praktycznym potrzebom polskich uczniów i dobrze sprawdza się w polskich realiach.

Descubre A1.2/A2

Młodzież i dorośli | wyższy poziom

Descubre to nowoczesny, sześcioczęściowy kurs języka hiszpańskiego, napisany z myślą o polskich uczniach.Zapewnia wszechstronny rozwój umiejętności językowych.

Espańol en Marcha

Młodzież i dorośli | 

Kurs opiera się na autentycznych tekstach, które przybliżają kulturę i zwyczaje krajów hiszpańskojęzycznych. Zróżnicowanie tematyczne treści, przejrzyste komentarze gramatyczne i leksykalne oraz bogaty materiał ćwiczeniowy ułatwiają skuteczną naukę. 

La Pandilla  

Dzieci |

Element zabawy odgrywa w La Pandilla główną rolę, co ma ułatwić dzieciom przyswajanie nowych słów i struktur gramatycznych;

Bloki tematyczne opierają się o tematy z życia codziennego – w zależności od poziomu są rozszerzane.

Explora. Curso de espanol.

Dzieci | 

Nowoczesny, przejrzysty układ podręcznika. Kilka poziomów. Szata graficzna jest dostosowana do możliwości percepcyjnych uczniów. Bogata obudowa dydaktyczna.

Clan 7 con Hola amigos 2

Dzieci |

 Treść kursu została opracowana przy merytorycznym wsparciu Instytutu Cervantesa. Kurs Clan 7 uczy przez zabawę, wykorzystując piosenki, gry i ilustrowane historie w atrakcyjny i przystępny sposób.